Крісло Tramp Standart TRF-037
2 259 ₴
- В наличии
- Код: TRF-037
Крісло Tramp Standart TRF-037В наличии
2 259 ₴
+380 (97) 346-82-52
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло Tramp Standart
Розмір сидіння: 60 х 48 х 42 см
Максимальне навантаження: 90 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Пользовательские характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 90 кг |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 4,5 кг |
| Вага в упаковці | 4,9 кг |
| Код Розетка | 19381411 |
| Размер в упаковке | 0,09 м3 |
Информация для заказа
- Цена: 2 259 ₴