Намет Tramp Lite Hurricane
2 956 ₴
- Немає в наявності
- Код: TLT-042
Намет Tramp Lite HurricaneНемає в наявності
2 956 ₴
+380 (97) 346-82-52
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| kolichestvoMest | 1-місна |
| kolr | olive |
| sezonnost | весна - лето |
| ves | 2 кг |
| vesPalatki | 2.1 кг |
| vmestimost | 1 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм у ст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 956 ₴