Сидіння TRAMP неопренове 7 мм, S/M
962 ₴
- В наявності
- Код: TRA-052-S/M-black
Сидіння TRAMP неопренове 7 мм, S/MВ наявності
962 ₴
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Товщина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| kolr | Чорний |
| osobennosti | неопрен |
| rozmir | S/M |
| tip | Проста |
| tolshina | 7 мм |
| tolshinaKovrika | до 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴