Розкладачка TRAMP Carp
7 087 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRF-029
Розкладачка TRAMP CarpНемає в наявності
7 087 ₴
+380 (97) 346-82-52
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | Polyester Oxford 600D PVC, неопрен, сталь |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Раскладушка |
| ves | 7,6 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Код Розетка | 19395124 |
| Розмір в пакованні | 0,141 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 087 ₴