Стіл Tramp МДФ 198x60x78см TRF-024
3 856 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRF-024
Стіл Tramp МДФ 198x60x78см TRF-024Немає в наявності
3 856 ₴
+380 (97) 346-82-52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 40 кг |
| material | алюміній, МДФ |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стіл |
| ves | 7,1 кг |
| Вага в упаковці | 7,5 кг |
| Код Розетка | 280032 |
| Розмір в пакованні | 0,052 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 856 ₴