Крісло Tramp складане з потовщенною спинкою TRF-004
4 206 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRF-004
Крісло Tramp складане з потовщенною спинкою TRF-004Немає в наявності
4 206 ₴
+380 (97) 346-82-52
Крісло розкладне Tramp з ущільненої спинкою
Матеріал: Двошаровий oxford 600D Вага: 3,8 кг
Максимальне навантаження: 120 кг.
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | двошаровий oxford 600D, алюміній |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Крісло |
| ves | 3,8 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Розмір в пакованні | 0,044 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 206 ₴