Стілець Tramp з можливістю обертання
3 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRF-047
Стілець Tramp з можливістю обертанняНемає в наявності
3 965 ₴
+380 (97) 346-82-52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| material | дюралюміній 7001, поліестер 600D |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стілець |
| ves | 1,2 кг |
| Вага в упаковці | 1,2 кг |
| Код Розетка | 38171072 |
| Розмір в пакованні | 0,007 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 965 ₴