Стілець Tramp з можливістю обертання з високою спинкою
4 406 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRF-046
Стілець Tramp з можливістю обертання з високою спинкоюНемає в наявності
4 406 ₴
+380 (97) 346-82-52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | дюралюміній 7001, поліестер 600D |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стілець |
| ves | 1,4 кг |
| Вага в упаковці | 1,5 кг |
| Розмір в пакованні | 0,009 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 406 ₴