Намет Tramp Lite Tourist 3 sand UTLT-002
4 038 ₴
- В наявності
- Код: UTLT-002-sand
Намет Tramp Lite Tourist 3 sand UTLT-002В наявності
4 038 ₴
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Кемпінг|Кемпінг|Кемпінг |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 3,54 |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм у ст |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 038 ₴