Тент зі стійками Tramp Lite Tent orange UTLT-011
2 082 ₴
- В наявності
- Код: UTLT-011
Тент зі стійками Tramp Lite Tent orange UTLT-011В наявності
2 082 ₴
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| karkas | сталь 16 мм |
| materialKarkasu | Сталь |
| naznachenie | Вело и мото туризм|Кемпінг|Мисливство та риболовля|Пеший и горный туризим|Универсальная |
| sezonnost | весна - лето |
| ves | 2.3 кг |
| vesPalatki | 2.3 кг |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм у ст |
| Код Розетка | 213658 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴