
Кермо Сталь 25.4мм L 580 мм HongFu YL-352 підйом - 200мм срiблястий Райзер
242 ₴
- В наявності
- Код: HBA-168
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | YL-352 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴