
Кермо Алюмiнiй 31.8мм L 720 мм HongFu YL-002 підйом - 0мм загиб назад9° чорний Прямий
270,60 ₴
- В наявності
- Код: HBA-188
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Варіант | флет |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | YL-002 |
| Підйом керма | підйом - 0 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | прямий |
| Ширина керма | L 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,60 ₴