
Кермо Сталь 31.8мм L 700 мм JIABAO JB-6864 підйом - 200мм чорний Райзер
228,80 ₴
- В наявності
- Код: HBA-272
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JIABAO |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Мoдель | JB-6864 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,80 ₴