-2%

Подовжувач штока вилки AL 1-1/8" довжина: 120мм чорний CB-05E
290,40 ₴
284,59 ₴
- В наявності
- Код: STM-AL-153
+380 (97) 346-82-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виноса | довжина - 120 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Мoдель | CB-05E |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,59 ₴