Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стійки | 400 мм |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | PVC28 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина | ширина 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,80 ₴
