Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | L110.5мм мм |
| Довжина вала каретки | 110.5 мм |
| Мoдель | B910 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341,44 ₴
