Рукавички для карате SMAI WKF — професійний захист для рук спортсменів.
Наповнення — захисна піна, що має високим ступенем поглинання удару, легка амортизація. Липучка на пензлі для надійної фіксації. Професійний захист для рук. Підходить для виступів на будь-якому місцевому та міжнародному рівні змагань.
Материал: Полиуретан
Схвалено WKF (WORLD KARATE FEDERATION).
Будьте першими. Будьте найкращими. Вдосконалюйтеся з нами!
| Розмір | Ширина (A) |
| S | 9,5 cm |
| M | 10 cm |
| L | 10,5 cm |
| XL | 11 cm |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMAI |
| Розмір | XL |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴




