Усі моделі лінійки HardNine були розроблені на базі легкої алюмінієвої рами, призначеної для використання коліс 29 дюймів. Чудова комбінація навісного обладнання, привабливого дизайну та продуманої геометрії роблять ці велосипеди одними з найкращих за параметрами ціна/якість у своєму сегменті.
Особливості та переваги моделі Seet HardNine 3.0:
- Легка рама, зроблена з алюмінію 6061 серії
- Амортизаційна вилка RS Suntour XCT з ходом 100 мм
- Система передач Shimano Deore на 27 швидкостей
- Гідравлічні дискові гальма Shimano MT285
- Якісні ґрунтові покришки XLC MountainX
- Міцні колеса діаметром 29 дюймів
- Комфортне та м'яке сідло Haibike comp
- Ергономічні грипси MTB grips
| Рама | Alu6061, гідроформинг, конусний кермова склянка 1 1/8"-1.5" |
| Розмір рами | 45 см, 50 см, 55 см |
| Вилка | SR Suntour XCT HLO DS, 1 1/8", хід 100 мм, пружинно-еластомірна, локаут |
| Манетки/шифтери | Shimano Altus M370 |
| Передній перемикач | Shimano Altus M371 |
| Задній перемикач | Shimano Deore M592 Shadow, 27 ск |
| Гальмо переднє | Tektro HD-M285, гідравлічний дисковий, 180 мм |
| Гальмо заднє | Tektro HD-M285, гідравлічний дисковий, 160 мм |
| Гальмівні ручки | Tektro HD-M285 |
| Шатуни | Shimano Altus M351, Alu, 22-44 Т |
| Каретка | Shimano UN100, BSA |
| Касета | Sram PG920, 11-34 Т |
| Цепь | KMC X9 |
| Передня втулка | TheHub + |
| Задня втулка | TheHub + |
| Ободи | Ryde DB19 |
| Покришки | Schwalbe Rapid Rob, 54-622 |
| Спиці | 2,0 мм, чорні |
| Кермо | Haibike TheBar+ Topflat 720 мм |
| Вынос | Haibike TheStem+, A-Head, 31.8мм, 7" |
| Кермова | A-Head 1 1/8" |
| Грипси | XLC lock on grips Sport |
| Підсідельний штир | Haibike TheSeatpost, Patent, 31.6 мм |
| Сідло | TheSaddle+ |
| Педалі | Alu |
| Вага | 14.8 кг |
| Допустима вага | 120 кг. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haibike |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 250 ₴
