| Рама | ALU,6061 |
| Розмір рами | 38,44 |
| Вилка | Unicrown, 1 1/8" |
| Манетки/шифтери | Shimano Nexus |
| Задній перемикач | Shimano Nexus, 3ск |
| Гальмо переднє | V-Brake |
| Гальмо заднє | V-Brake, Coaster brake |
| Шатуни | Prowheel,38 T |
| Каретка | VP BC75T, BSA |
| Касета | 19T |
| Передня втулка | Shimano Nexus hub dynamo C3000 |
| Задня втулка | Shimano Nexus |
| Ободи | XLC FW,alu |
| Покришка передня | CST C-1437, 53-559, світловідбивні смуги |
| Покришка задня | CST C-1437, 53-559, світловідбивні смуги |
| Кермо | ATB handlebar |
| Вынос | alu, A-head |
| Кермова колонка | A-Head 1 1/8" |
| Грипси | kid's grips |
| Підсідельний штир | patent, 27.2mm, alu |
| Ліхтар | AXA Blueline Steady |
| Динамо | Shimano Nexus C3000, 1.5W |
| Брызговик | Eurofender Tempo |
| Сідло | Winora ATB |
| Допустима вага | 130 кг |
| Вага | 14,7 кг |